Drobečková navigace

Úvod > O nás

O firmě

Založení

Firma NADE, s.r.o. byla založena roku 1990 jako strojírenský provoz zaměřený na výrobu převážně lisovaných náhradních dílů pro železniční kolejová vozidla.  V době vzniku společnosti měla firma pět zaměstnanců.  S nárůstem objemu výroby vzniká nutnost  nákupu nových technologií, zvyšování počtu pracovních míst a přemístění do nových prostor, které zároveň firma rekonstruje a rozšiřuje.

Současnost

V současné době disponuje firma NADE, s.r.o. moderním CNC výrobním zařízením na zpracování plechů a dutých profilů, CNC drátovou řezačkou, robotizovaným svařečským pracovištěm, špičkovými svařecími zdroji, obráběcími a lisovacími stroji, nástrojárnou, metrologickým střediskem, TPV.

Firma NADE, s.r.o. poskytuje kompletní služby v oblasti strojírenství a výroby komponentů pro kolejová vozidla na tuzemském i zahraničním trhu.

Nově se firma NADE, s.r.o. začala zabývat výrobou a vývojem dílů pro závodní automobily.

Chráněné dílny

Naše dceřiná firma Vítězslav Nádeníček má statut chráněné dílny, kde zaměstnává osoby se změněnou pracovní schopností a může poskytovat náhradní plnění v oblasti dodávek strojírenských výrobků.

Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů

Fulltextové vyhledávání